Україна

Степанов: Переходимо до другого етапу вакцинації

Степанов: Переходимо до другого етапу вакцинації

Фото: Минздрав Перший етап вакцинації завершено, каже Степанов

З наступного тижня почнуть вакцинацію сімейних лікарів. Перший етап завершили менш ніж за місяць.

Глава МОЗ Максим Степанов заявив про перехід до другого етапу вакцинації від коронавірусу. Про це він заявив в ході години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 19 березня.

«Менш ніж за місяць ми перейшли до другого етапу вакцинації. З наступного тижня починається робота стаціонарних пунктів щеплення і вакцинація сімейних лікарів. Зараз в Україні провакциновані 92,713 тис. осіб», — сказав він.

Степанов зазначив, що на вакцинацію вже записалися 290 тисяч осіб.

Міністр додав, що очікуються наступні поставки вакцин.

«Найближчим часом ми отримаємо додаткові партії вакцин: 1,5 млн доз вакцини AstraZeneca очікують відправки з Індії, ми тільки очікуємо дозволу уряду цієї країни. Очікуємо також поставки вакцини CoronaVac виробника Sinovac. 18 березня в ході зустрічі з керівництвом ЮНІСЕФ в Україні мене запевнили, що до кінця березня — початку квітня в рамках глобальної програми COVAX ми отримаємо партію з 570 тис. доз від AstraZeneca, а до кінця травня — ще 1,1-1,2 млн доз, крім того, вакцини компанії Pfizer. Ми також очікуємо поставку 10 млн доз вакцини Novavax і індійської розробки від Bharat Biotech», — додав Степанов.

Зазначимо, за минулу добу в Україні вакцинували майже 11 тисяч осіб, що стало максимумом з початку процесу імунізації.

Джерело

Залишити коментар