Політика

Ставлення до України буде більш прискіпливе і жорстке, – Грищенко про вибори у США

Ставлення до України буде більш прискіпливе і жорстке, – Грищенко про вибори у США

Костянтин Грищенко Скріншот відео

Дипломат спрогнозував, якою може бути міжнародна політика США за президента Байдена

Після президентських виборів у США слід очікувати більш жорсткої позиції щодо Росії, щодо стримування Китаю, відновлення нормальних відносин з партнерами по НАТО, а стосовно тих процесів, які відбуваються в Україні, то ставлення буде прискіпливе і більш жорстке.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK під час включення заявив дипломат, у минулі роки віцепрем’єр та двічі – міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Дипломат спрогнозував, якою може бути міжнародна політика США після президентських виборів та перемоги кандидата Джо Байдена.

«У даному випадку ми можемо очікувати продовження того, що проголосив Джо Байден перед виборами, – більш жорсткої позиції політики щодо Росії, достатньо жорсткої політичної лінії зі стримування Китаю, але, разом із тим, готовності до домовленостей у принципових для американців питаннях і з Росією, і з Китаєм; відновлення нормальних відносин з партнерами по НАТО і з провідними країнами, які для нас дуже важливі. А що стосується України, то, я думаю, тут ми будемо мати більш прискіпливе, більш жорстке ставлення до тих процесів, які сьогодні у нас відбуваються», – зазначив Костянтин Грищенко.

Дипломат пояснив, що президент США Дональд Трамп не дуже цікавився Україною, відтак, не було якоїсь групи провідних виконавців, які мали б виконувати вказівки політичного лідера, оскільки політичний лідер не давав таких вказівок, принаймні, у притаманний спосіб.

«А ось зараз це буде», – переконаний Костянтин Грищенко.

Нагадаємо, 7 листопада у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінках оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни. 

Своєю чергою, Дональд Трамп наголосив, що штаб буде оскаржувати результати виборів у суді наступного тижня та додав, що «Байден поспішає помилково поставити себе за переможця».

Источник

Залишити коментар