Україна

Станиця Луганська тимчасово окупована — ВДА

Станиця Луганська тимчасово окупована - ВДА

Фото: Пресс-центр штаба ООС / Facebook Три населені пункти в регіоні поки що контролюють окупанти

Поки що у Лисичанську, Рубіжному, Попасній тихо, гуманітарна ситуація задовільна. Сєвєродонецьк готується до оборони.

На Луганщині ворожі сили тимчасово зайняли населені пункти Станиця Луганська, Кримське та Марківка. Про це у суботу, 26 лютого, повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

Так, керівник області надав оперативну інформацію щодо регіону станом на 11:30.

За його даними, Сєвєродонецьк готується до оборони. Гуманітарна складова є задовільною. За потреби відкриються магазини. Бомбосховища готові. Людей закликають залишатися в укриттях.

У Лисичанську, Рубіжному, Попасній тихо, гуманітарна ситуація є задовільною. Залізничний вокзал готовий приймати поїзди на евакуацію. Лікарні міста надають медичну допомогу нашим бійцям.

У Щасті також спокійно збирають людей для евакуації до Петропавлівки. Є проблема із паливом. Похоронна служба ховає трупи без документів. Точна кількість жертв поки що не встановлена.

У Біловодську поліція стежить за громадським порядком, зброя після вчорашнього наступу зараз збирається та дистанціюється подалі від місцевого населення. Хліб розвозять. Працюють над відновленням газо- та електропостачання, де це можна робити безпечно.

У Гірному тривають обстріли Катеринівки, Новотошківської, Бахмутської траси. Гуманітарна складова – задовільна.

У Новоайдарі тихо, гуманітарна складова поки що задовільна, підвіз продуктів ускладнений. В Олексіївці від обстрілу постраждав будинок багатодітної родини. Без жертв, надано житло.

З Муратовим втрачено зв’язок, намагаються відновити.

У Старобільську, Сватовому та Новопскові поки тихо, влада займається розселенням постраждалих від вчорашніх обстрілів, гуманітарна складова задовільна. Очікують завантаження банкоматів. У Сватовому працює один маршрут громадського транспорту.

Громадян закликають перебувати неподалік укриттів.

Нагадаємо, напередодні на Луганщині російські війська обстріляли автобуси, які прямували для евакуації мирного населення.

Джерело

Залишити коментар