Україна

США відправили в Україну кіберфахівців — NYT

США відправили в Україну кіберфахівців - NYT

Фото: Getty Images США допоможуть Україні з кібербезпекою

Американські експерти допоможуть українським колегам протистояти ймовірним масштабним кібератакам з боку РФ, націленим на державні органи.

Влада США направила в Україну групу фахівців із кібербезпеки для захисту від можливих російських кібератак. Про це повідомило у понеділок, 20 грудня, видання The New York Times.

Наголошується, що експерти мають допомогти українським колегам посилити захист енергетичних мереж, банківської системи та інших важливих об’єктів інфраструктури країни.

Американські фахівці припускають, що кібератаки на Україну можуть відбутися з боку російських хакерів.

«Згідно з оцінками американської розвідки, мета Росії полягає в тому, щоб виставити президента України Володимира Зеленського невмілим та беззахисним — і, можливо, надати привід для вторгнення», — йдеться у матеріалі.

Американські офіційні особи та експерти кажуть, що за останній місяць кількість російських кібератак в Україні активізувалася, навіть незважаючи на те, що увага громадськості була зосереджена на нарощуванні військ.

«Це широкомасштабна кампанія, націлена на численні українські державні органи, включаючи органи внутрішніх справ — національну поліцію — та їхні електроенергетичні компанії», — наводить видання слова одного з експертів, який також вважає, що російський лідер розглядає кібератаки як «підготовку поля бою».

Нагадаємо, напередодні у США пообіцяли Україні більше зброї у разі вторгнення Росії.

Як повідомлялося, американські сенатори схвалили проект оборонного бюджету США на 2022 рік на суму 778 млрд доларів, що передбачає виділення 300 млн доларів на надання підтримки Україні.

Джерело

Залишити коментар