Світ

США відновили лотереї для видачі Green Card

США відновили лотереї для видачі Green Card

Адміністрація президента США Джо Байдена оголосила про відновлення імміграційної лотереї

Конгрес США надав дозвіл на видачу 55 000 так званих зелених карт у рік для іммігрантів з усього світу.

Уряд США оголосив про відновлення імміграційної лотереї, переможцям яких видають грін-карти. Зокрема, почалася реєстрація на лотерею в 2023 році. Про це повідомляє Голос Америки.

Конгрес надав дозвіл на видачу 55 000 так званих зелених карт у рік для іммігрантів з усього світу для сприяння різноманітності в США. Право на отримання візи в лотереї не переноситься на наступний рік. Весь процес повинен бути завершений протягом року від його початку.

Також повідомляється, що влада США визнає серйозне відставання в обробці існуючих заяв, багато з яких були подані під час адміністрації Дональда Трампа. Тепер право на отримання візи не переноситься на наступний рік, а весь процес має бути завершений за 12 місяців.

«Перемога в лотереї не гарантує, що ви отримаєте візу або пройдете співбесіду на отримання візи. Перемога в лотереї просто означає, що людина має право брати участь в програмі отримання імміграційних віз», — уточнив представник Держдепартаменту США.

Програма Diversity Visa проводиться з 1990 року і щороку відбирає близько 50 тисяч іммігрантів. Щоб отримати візу, необхідно мати певний рівень освіти і володіння англійською мовою, а також довести відсутність наміру «сидіти на шиї» у держави.

Нагадаємо, екс-президент США Дональд Трамп почав процес скасування візової лотереї в США ще в 2017 році.

Джерело

Залишити коментар