Світ

США про пропозицію Зеленського: Вибір за Росією

США про пропозицію Зеленського: Вибір за Росією

У Білому домі не дали конкретної відповіді на пропозицію Зеленського

Український президент виступив з ідеєю проведення тристороннього саміту з Байденом та Путіним.

 

Подальші переговори Заходу з Росією залежить від вибору Москви. Так, прес-секретар Білого дому Джен Псакі відповіла на пропозицію президента України Володимира Зеленського провести тристоронні переговори з главами США та РФ, повідомляє УНІАН.

Вона заявила, що президент РФ Володимир Путін має визначити, який шлях він обере: чи подальша ескалація та санкції, чи діалог.

«Мені нема чого відповісти у плані подальших кроків у переговорах. Зараз усі повернулися до своїх столиць і це обговорюють. Зауважу, що позиція президента і наша полягає в тому, що Путін і Росія повинні визначитися, яким буде подальший шлях. Ми готові незалежно від того, що вони вирішать. Якщо вони вирішать вторгнутися в Україну, економічні наслідки будуть далеко за межами 2014 року. Якщо вони вирішать, що захочуть брати участь у дипломатичних розмовах та переговорах, ми відкриті. І ми сподіваємось, що вони це зроблять», — відповіла Псакі.

Вона ще раз наголосила, що Росія має сама зробити вибір.

Про ідею зустрічі на пропозицію президента України Володимира Зеленського стало відомо напередодні. Він пропонує провести саміт лідерів США-Україна-РФ.

У Кремлі заявили, що пропозицій щодо такої зустрічі ще не отримували.

Джерело

Залишити коментар