Світ

Справа MH17: родич жертви напав на адвоката обвинуваченого росіянина

Справа MH17: родич жертви напав на адвоката обвинуваченого росіянина

Слухання в рамках процесу у справі про катастрофу рейсу MH17 на Донбасі

На адвоката обвинуваченого росіянина Олега Пулатова Сабіне тен Дуссхате напав родич жертви катастрофи MH17. Інцидент стався в туалеті суду.

Під час слухання у справі літака рейсу MH17 стався інцидент: на адвоката обвинуваченого росіянина Олега Пулатова Сабіне тен Дуссхате напав родич однієї з жертв катастрофи, повідомляють РИА Новости.

Це сталося під час перерви в ході судових слухань, повідомляє агентство.

Як повідомив колега адвоката Баудевейн ван Ейк, це сталося через прокурора, який виступив на слуханнях надмірно емоційно. За його словами, це призвело до того, що в туалеті до тен Дуссхате підійшов один з родичів. Він був «дуже агресивно налаштований».

Після перерви адвокат не повернулася на засідання. Ван Ейк зазначив, що їй потрібен час, щоб оговтатися. Адвокат наголосив, що саме «надмірно образливий тон, який був використаний прокурором», привів до цієї ситуації.

Нагадаємо, МЗС РФ оголосило про припинення тристоронніх консультацій з Нідерландами і Австралією, зазначивши, що вони нібито «не мають сенсу через недружні кроки нідерландської сторони», яка, «не чекаючи навіть проміжних підсумків консультацій, подала скаргу на Росію в ЄСПЛ».

У МЗС України такий крок Росії назвали красномовним свідченням її страху перед правдою про те, що сталося 17 липня 2014 року в небі над Донбасом.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар