Україна

Слідчий ДБР у справах Майдану помер від коронавірусу

Слідчий ДБР у справах Майдану помер від коронавірусу

Фото: Facebook/Адвокатська дорадча група / Advocacy Advisory Panel В Андрія Єни був величезний обсяг важливої слідчої роботи

Слідчий, який займався справою про розстріл протестувальників на Інститутській в Києві 20 лютого, помер від коронавірусу.

Слідчий Державного бюро розслідувань України Андрій Єна помер від COVID-19. Він займався справою про розстріл протестувальників на Майдані. Повідомлення про смерть слідчого з’явилося на сторінці Адвокатської дорадчої групи у Facebook.

«У нас дуже сумна новина. 11 листопада від коронавірусу помер слідчий у справах Майдану Андрій Єна. Це велика втрата для нас і для розслідування», — йдеться в повідомленні в соцмережі.

Зазначається, що Андрій Єна тривалий час був ключовим слідчим щодо епізоду розстрілу протестувальників 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській в Києві. Слідчий за цим епізодом проводив слідчі експерименти на Алеї Небесної Сотні. У нього був величезний обсяг копіткої і важливої слідчої роботи.

«Ми вдячні за все, що Андрій Єна встиг зробити у справах Майдану. Висловлюємо співчуття і підтримку рідним, друзям, колегам», — наголошується в повідомленні Адвокатської дорадчої групи.

Нагадаємо, від коронавірусу помер новообраний мер Конотопа. Олександр Луговий захворів ще в жовтні і повідомляв про поліпшення свого стану.

Раніше повідомлялося, що від коронавірусу також помер мер Борисполя Анатолій Федорчук.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар