Політика

Скорик: Виборча кампанія в Одесі – це агонія колишнього режиму

Скорик: Виборча кампанія в Одесі – це агонія колишнього режиму

Микола Скорик Фото з відкритих джерел

Виборчу кампанію в Одесі вирішили скоротити в надії на те, що кандидати в мери не встигнуть підготуватися належним чином. Про це повідомив народний депутат України і кандидат на посаду Одеського міського голови від «Опозиційної платформи — За життя» Микола Скорик в ефірі телеканалу NEWSONE.

За його словами, це обумовлено активними діями опонентів, які дотримуються поглядів чинного мера. Депутат додав, що всі їхні дії схожі на агонію в надії утримати колишню владу в своїх руках. 

«Підтримка таких людей в Одесі нульова і те, що відбувається зараз — це агонія Одеського режиму, який був тут шість років. Крім того, як це вони скоротили виборчу кампанію, якщо всі міста-мільйонники, такі, як Львів, наприклад, де є другий тур, проводять її 22 листопада, а у нас вирішили зробити 15 листопада, щоб скоротити виборчу кампанію в надії, що ми не зможемо нормально підготуватися», — сказав Скорик.

Депутат додав, що готовий об’єднати всі сили міста, для того щоб досягти успіху і процвітання для Одеси. 

Нагадаємо, раніше народний депутат України, кандидат на посаду Одеського міського голови Микола Скорик заявив, що команда «Опозиційної платформи — За життя» працюватиме для надання Одесі статусу перлини України і робитиме все для того, щоб місто і далі було Героєм.

Источник

Залишити коментар