Політика

Скаршевський про ініціативу щодо інтернування росіян: Це крок, який віддаляє реінтеграцію Донбасу

Скаршевський про ініціативу щодо інтернування росіян: Це крок, який віддаляє реінтеграцію Донбасу

Віктор Скаршевський Скріншот із відео

Понад те, ускладнює переговорний процес, наголосив експерт

Ініціатива щодо інтернування російських громадян віддаляє можливість реінтеграції Донбасу і ускладнює переговорний процес.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив економічний аналітик Віктор Скаршевський.

Гість ток-шоу, коментуючи поданий урядом законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов’язаних із військовополоненими та інтернованими особами в особливий період», яким пропонується піддавати інтернуванню російських громадян, зауважив, що така ініціатива ускладнює переговорний процес.

«Це крок, який віддаляє і можливість реінтеграції Донбасу, і ускладнює переговорний процес як такий», – зазначив Віктор Скаршевський.

Гість студії продовжив: «Хотів би звернути увагу, я трохи ознайомився з цим законопроєктом, що всі ці дії, які передбачені в цьому законопроєкті, вони почнуть діяти тільки тоді, коли в Україні буде введено військовий стан. Без введення воєнного стану норми цього законопроєкту і норми цього закону працювати не будуть».

Нагадаємо, проєкт закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов’язаних із військовополоненими та інтернованими особами в особливий період» № 4327 зареєстрований у Верховній Раді України.

Источник

Залишити коментар