Політика

Система державної влади вибудувана так, щоб обкрадати український народ, – Кузьмін про тарифи

Система державної влади вибудувана так, щоб обкрадати український народ, – Кузьмін про тарифи

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Парламентар наголосив, що ситуацію слід змінювати

Система державної влади в Україні вибудувана таким чином, щоб обкрадати народ, розкрадати народне надбання і майно. А українцям те, що їм же і належить, продають втридорога. Цю ситуацію необхідно змінювати.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін.

Парламентар зауважив, що воду для постачання її у домівки українців беруть із водойм, очищують і продають її споживачам. Ренат Кузьмін наголосив, що вода належить народу, тож її українцям продавати не мали б.  За його словами, те ж стосується і гарячого водопостачання.

«Ми беремо нашу з вами воду з Дніпра, ми її підігріваємо на чому? На нашому з вами газі, який наш, – і отримуємо гарячу воду, яка постачається по теплотрасах для опалення. То чому вона коштує у 12 разів дорожче, ніж за «злочинного режиму» Януковича? У 12 разів! З чого раптом?» – поцікавився нардеп.

Новини за темою: Чи можливий «тарифний Майдан»? – Кучеренко назвав, що може збурити українців

Ренат Кузьмін поділився міркуваннями, чому так відбувається.

«Система державної влади вибудувана так, щоб обкрадати український народ, розтягувати народне надбання і викрадати наше з вами майно. А надра і земля, і все, що росте, знаходиться всередині, плаває в цій річці, – це все наше з вами надбання. У Конституції так написано – ми господарі з вами цього всього не тому, що у нас є акт з БТІ або державного реєстратора, що у нас є право власності на якийсь шматочок землі. Ні, в Конституції написано, що ми всі – господарі. Чому нам наше ж продають втридорога? Ось цю ситуацію потрібно змінити», – вважає парламентар.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила в повторному другому читанні 240 голосами законопроєкт №2458, згідно з яким в Україні введуть абонплату на всі комунальні послуги, крім електроенергії.

Як повідомляли, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, 25 листопада схвалила проєкти постанов про встановлення нових тарифів для облгазів на доставку газу.

Згідно з повідомленням, зменшення вартості доставки відбудеться лише у двох операторів, а у 20 компаніях пропонують підняти тариф в середньому на 80%.

Додамо, радник заступника голови КМДА і представник Союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко заявив, що з наступного року в країні вартість комунальних послуг збільшиться на 20-30%. Зокрема, залежно від сезону доведеться платити на 200-700 грн більше.

Джерело

Залишити коментар