Політика

Штаб Миколи Скорика вимагає перерахунку голосів через масове псування бюлетенів

Штаб Миколи Скорика вимагає перерахунку голосів через масове псування бюлетенів

Роман Сеник Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Штаб кандидата в мери Одеси Миколи Скорика вимагає перерахунку голосів через масове псування бюлетенів під час другого туру. Про це на брифінгу заявив керівник штабу кандидата в мери Одеси від ОПЗЖ Миколи Скорика Роман Сеник, передає пресслужба політсили.

«Нашим штабом розпочато паралельний підрахунок голосів, щоб порівняти ті цифри, які будуть надані територіальним виборчим комісіям, і ті, які дійсно були отримані на дільницях», – зазначив Роман Сеник.

Він підкреслив, що спостерігачі від ОПЗЖ фіксують масове псування бюлетенів з голосами, відданими за Миколу Скорика. «Голови дільничних комісій, які працюють на чинного мера, фальсифікують вибори шляхом перекладання бюлетенів за Миколу Скорика в зіпсовані. Дані порушення були зафіксовані на більшості дільниць, де вже проведено підрахунок голосів», – сказав Сеник.

Керівник штабу підкреслив, що складаються відповідні акти, які реєструються в комісіях.

«Складені нами акти і відеофіксація допущених порушень стануть підставою для уточнення протоколів або перерахунку голосів. І ми будемо вимагати, щоб на тих дільничних комісіях, де ці порушення виявлені, був здійснений перерахунок. Ми не дозволимо вкрасти жодного голосу, відданого одеситами за Миколу Скорика», – наголосив Роман Сеник.

Источник

Залишити коментар