Політика

Шмигаль запропонував пускати українців до публічних місць виключно за QR-кодами

Шмигаль запропонував пускати українців до публічних місць виключно за QR-кодами

Глава уряду Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

За словами прем’єра, таку систему вже ввела Велика Британія

Прем’єр міністр України Денис Шмигаль анонсував запровадження QR-кодів для допуску людей до громадських закладів. Про це він повідомив у Фейсбук.

За словами очільника уряду, вже найближчим часом в Україні в публічних місцях з’являться коди, тільки після сканування яких можна буде потрапити до ТРЦ або закладів харчування. «QR-коди для публічних місць, які централізовано генерують та розміщують самі заклади. Без сканування такого коду неможливо буде відвідати жоден заклад громадського харчування чи торговельний центр», – написав Шмигаль.

Зазначається, що в разі захворювання якоїсь людини після відвідування закладу, її оточуючим будуть надходити сповіщення. «Якщо потім людина захворіла, то всім, хто був у цьому закладі разом із нею будуть приходити відповідні сповіщення. Зараз таку систему повною мірою почала реалізовувати Велика Британія», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно Денис Шмигаль розповів про перші результати запровадженого в Україні «карантину вихідного дня». За його словами, активність громадян у великих містах з населенням понад 100 тисяч у суботу знизилася на 18,5%, а в неділю – на 27%.

Источник

Залишити коментар