Україна

Шмигаль назвав найефективнішу реформу в Україні

Шмигаль назвав найефективнішу реформу в Україні

Фото: УНИАН Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Шмигаль запевняє, що внаслідок децентралізації місцева влада стала сильною, а місцеві громади «отримали землю, гроші і повноваження, а разом з ними і відповідальність».

Глава уряду України Денис Шмигаль вважає, що реформа децентрализації влади виявилася однією з найбільш ефективних, оскільки «громадянам стало простіше достукатися до влади». Про це в середу, 11 листопада, він сказав в ефірі телеканалу Україна 24.

«Сьогодні все на місцях. Два млн гектарів землі сільськогосподарського значення передали, 509 млрд — це розмір місцевих бюджетів у 2021 році. Вся повнота влади і відповідальність передана головам громад і обраним радам», — зазначив прем’єр.

За його словами, громади стали «потужним інструментом з короткою відстанню до влади».

«Кожен може прийти до обраного ним керівника, і той повинен відповісти на питання, тому що у нього є гроші і повноваження для управління процесами», — сказав Шмигаль.

На думку прем’єра, ця реформа — прорив для України.

«Мери стануть відповідальними господарниками і перестануть займатися політикою, оскільки потрібно управляти господарством. Це найважливіший показник, за яким суспільство буде оцінювати ефективність місцевого менеджера, а не політика», — додав Шмигаль.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив необхідність введення карантину вихідного дня в Україні з 14 листопада.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар