Україна

Школи в червоних зонах Київської області перейдуть на дистанційне навчання

Школи в червоних зонах Київської області перейдуть на дистанційне навчання

Фото: Twitter У зеленій зоні Київщини тільки Славутич і Ставищенський район

Після осінніх канікул більшість шкіл Київщини може перейти на дистанційну форму роботи. Це стосується закладів у червоній зоні.

На Київщині школи, що перебувають в червоних зонах, будуть переведені на дистанційну форму навчання. Відбудеться це після осінніх канікул. Всього в області 703 школи. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Він наголосив, що зараз в школах регіону тривають осінні канікули.

«Чи повернуться діти вчитися після відпочинку, залежить від рівня епідемічної ситуації. Зате вже відомо, що школи в червоних зонах будуть переведені на дистанційну форму роботи», — заявив Володін.

Таке рішення було прийнято членами територіальних комісій з питань ТЕБ ​​та НС через виявлення випадків захворювання на коронавірус серед дітей і співробітників.

При цьому установи дошкільної освіти свою роботу не припиняють, за винятком 14 дитячих садків, які були закриті на карантин.

Зазначається, що станом на 23 жовтня в Київській області найгірша ситуація із захворюванням на COVID-19 в Бориспільському та Обухівському районах (червона зона). Решта районів, за винятком Славутича та Ставищенського району, перебувають в помаранчевій і жовтій зонах.

Раніше повідомлялося, що Україні в самоізоляції понад 83 тисячі школярів.

Також відомо, що у ВООЗ повідомили про спад COVID-19. Добовий приріст заражень коронавірусом по всьому світу знизився до 438 633 після суботнього антирекорду.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар