Україна

Шість українських медиків після COVID-19 отримали довічні виплати

Шість українських медиків після COVID-19 отримали довічні виплати

В Україні призначили довічні виплати шести медикам, що перехворіли на COVID-19

Медпрацівники перехворіли на коронавірус, після чого їм були присвоєні групи інвалідності залежно від ступеня непрацездатності.

  Соцстрахування призначило довічні щомісячні виплати шести медикам, які захворіли на COVID-19 на роботі. Про це повідомляє прес-служба Фонду в середу, 18 листопада.   При цьому розмір щомісячної виплати для кожного медика визначено індивідуально в залежності від ступеня непрацездатності та середнього доходу.   Фонд призначив щомісячні страхові виплати, пов’язані із захворюванням COVID-19 для чотирьох медпрацівників, які мають встановлену групу інвалідності:  

  • лікаря-анестезіолога з Одеської області, якому була встановлена ​​II група інвалідності;
  • лікаря-кардіолога з Івано-Франківської області, якому була встановлена ​​II група інвалідності;
  • лікаря загальної практики сімейної медицини з Волині, якому була встановлена ​​III група інвалідності;
  • завідувача приймального відділення — лікаря-хірурга з Києва, якому встановлено III групу інвалідності.

  При цьому загальна сума страхових виплат, які Фонд буде щомісяця здійснювати зазначеним медпрацівникам, становить 46 тисяч 245 гривень.   Також Соцстрахування призначило щомісячні страхові виплати, пов’язані із захворюванням COVID-19, двом медикам, у яких встановлена ​​стійка втрата працездатності:  

  • старшому фельдшеру — лаборанту клініко-діагностичної лабораторії з Івано-Франківської області, якому встановлено 25% стійкої втрати професійної працездатності;
  • лікареві-терапевту з Полтавської області, якому встановлено 10% стійкої втрати професійної працездатності.

  «Загальна сума страхових виплат, які ФССУ буде щомісяця здійснювати для зазначених медичних працівників, становить 2 323 гривні», — резюмувало відомство.   Нагадаємо, що раніше Кабмін пояснив затримку виплат сім’ям загиблих медиків. Завершено розслідування 114 випадків смерті медиків від коронавірусу. З них лише 35 були визнані пов’язаними з виробництвом, а 79 — не пов’язані.   COVID-19: в МОЗ назвали кількість померлих медиків  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар