Україна

Серед ув’язнених та засуджених в Україні зафіксовано лише 20 випадків COVID-19

Серед ув'язнених та засуджених в Україні зафіксовано лише 20 випадків COVID-19

Фото: DPA За час пандемії COVID-19 зареєстровано три летальних випадки

В установах державної кримінально-виконавчої служби України зареєстровано 443 випадки інфікування коронавірусом, але переважна більшість заражених — працівники ДКВС. Серед засуджених та ув’язнених — лише 20 хворих.

Станом на середу, 11 листопада, в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах України зареєстровано 443 випадки COVID-19. З них семеро ув’язнених, 13 засуджених, 359 працівників державної кримінально-виконавчої служби (ДКВС) та 64 працівників центру охорони здоров’я ДКВС. Про це DW повідомили у відповідь на запит у ДКВС.

Зазначається, що на даний час лікуються від коронавірусної хвороби чи перебувають у зв’язку з нею на лікарняних загалом 208 людей, з них — шестеро засуджених.

За час пандемії COVID-19 зареєстровано три летальних випадки. Від коронавірусної хвороби померли один засуджений у Кропивницькій виправній колонії, ув’язнений у Полтавській установі виконання покарань та один працівник у Роменській виправній колонії.

Місяць тому, 11 жовтня, в установах ДКВС було зареєстровано 173 випадки зараження коронавірусом. 11 вересня їх було 120.

У ДКВС запевнили, що «у всіх установах виконання покарань та слідчих ізоляторах реалізується комплекс санітарно-протиепідемічних (профілактичних) заходів», а також, що «всі заклади забезпечені засобами індивідуального захисту в повному обсязі».

Як повідомлялося, в Україні за добу, що минула, зафіксували 10 611 нових випадків інфікування коронавірусом.

За весь час пандемії в Україні станом на 11 листопада захворіли 489 808 осіб, одужали 221,5 тисячі людей, летальних випадків зареєстровано 8947.

У в’язниці Кропивницького помер ув’язнений з коронавірусом

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар