Україна

Савченко в паранджі і на колінах похвалила іслам

Савченко в паранджі і на колінах похвалила іслам

Фото: facebook.com/Savchenko.Nadiia Савченко зробила дивну заяву

Екс-політик заявила, що іслам — це релігія свободи, а не гноблення. Вона також опублікувала фотосесію з мечеті в Туреччині.

Екс-нардеп Надія Савченко опублікувала в Facebook свої фото в паранджі, зроблені в турецькій мечеті. Вона також поміркувала про переваги ісламу перед іншими світовими релігіями.

За її словами, іслам — це релігія свободи, а не гноблення.

«У сучасному світі іслам звично сприймають як релігію пригнічення і обмеження прав людини, особливо жінки. Мало хто побачить, що іслам — це релігія простору і свободи для душі, духу і віри в Бога — Аллаха», — йдеться в повідомленні.

За її словами, саме країни, де більшість громадян сповідують одну релігію, найміцніші.

«Імперії будуються і міцніють, роблячи ставку на значимість церкви в державі, і об’єднують людей навколо моральних принципів релігії, а вже потім нарощують економіку завдяки прагненням покірного і згуртованого народу. Коли імперії хочуть відновитися, після занепаду перше на що вони роблять ставку, це, знову ж таки, релігія, як об’єднуючий фактор для однотипної моралі людей і фактор національної ідеї для народу і держави. З останніх прикладів — Росія, Талібан, Туреччина, і ІДІЛ. Західний демократичний світ робить ставку на космополітизм, безпринципність в моралі і в нарощувані капіталу і, як бонус — декларує захист прав людини», — продовжила Савченко.

У коментарях вона пояснила, що пост «не був про релігію в її духовному сенсі, а про те, як політика сучасного світу використовує релігію в побудові держави».

Нагадаємо, навесні Савченко в ефірі одного з телеканалів розповіла, що заробляє на життя шиттям іграшок.

Джерело

Залишити коментар