Політика

Сальдо разом із Бойко допомогли Херсонській ТЕЦ увімкнути опалення для городян

Сальдо разом із Бойко допомогли Херсонській ТЕЦ увімкнути опалення для городян

Фото з відкритих джерел

Кандидат на посаду Херсонського міського голови Володимир Сальдо разом із співголовою політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», народним депутатом Юрієм Бойко втрутилися у ситуацію з Херсонською ТЕЦ та допомогли увімкнути опалення для жителів Херсону. Про це йдеться в ефірі «112 Україна».

Зазначимо, що дії нинішньої влади довели Херсон до того, що станом на 11 листопада підприємство не розпочинало опалювальний сезон. Причиною стала відмова АТ «Херсонгаз» розпломбувати вхідну газову засувку та забезпечити постачання природного газу на підприємство. 

«Я на звернення Володимира Сальдо провів роботу з представниками Фонду державного майна України. Завдяки цьому 12 листопада Херсонська ТЕЦ отримала змогу розпочати опалювальний сезон. Ми разом сьогодні перевірили готовність газорегулюючого пункту та пуску в роботу котельного обладнання», – зауважив Бойко.

У свою чергу, Сальдо розповів, що першими починають вмикати тепло соціальним об’єктам: дитячим садкам, школам, деяким лікарням.

«Ми тільки що поспілкувалися з керівників, начальниками змін. Вони вже почали подавати теплоносій у мережу. Поки що температура 40%. І першими починають підключати об’єкти соцкультури, тобто дитячі садочки, школи, деякі лікарні. Взагалі на те, щоб ТЕЦ працювала стабільно та повністю надала теплоносій, потрібно декілька днів. Але головне те, що для запуску її та запалювання котлів ми доклали зусилля разом. Все ж таки херсонці не повинні страждати і головне, аби в їхніх будинках та квартирах було тепло. І ось все ж таки дожали це питання до переможного кінця, та ТЕЦ починаэ працювати», – наголосив політик.

Володимир Сальдо також пояснив, чому саме Херсонська ТЕЦ не могла вчасно дати тепло. За його словами, вона взагалі була під загрозою не запуску і тоді більше ніж 55% містян залишилися би без опалення.

«В Херсоні два теплопостачальні підприємства: одне – комунальне, Херсонтеплоенерго, воно розпочало опалювальний сезон трішки раніше, три дні тому, а ТЕЦ була взагалі під загрозою незапуска. І ця проблема дуже серйозна, тому що ТЕЦ забезпечує теплом більше ніж 55% населення Херсону. Але до цього питання підключилася і обласна державна адміністрація і Юрій Анатолійович. Тобто разом ми досягли результату, і ви його сьогодні бачите: вчора підключили один котел, сьогодні ще один», – зауважив кандидат на посаду мера Херсону.

Юрій Бойко додав, що один із котлів Володимир Сальдо запалював сам. 

«Згадав молодість. З іншого боку, люди не можуть бути заручниками нерозберихи у сфері комунальних послуг. Тому наша задача — навести лад, і він буде наведений», – резюмував лідер ОПЗЖ.

Источник

Залишити коментар