Політика

Сальдо: Ефективне управління допоможе зробити Херсон привабливим містом

Сальдо: Ефективне управління допоможе зробити Херсон привабливим містом

Володимир Сальдо Фото з відкритих джерел

Кандидат у мери Херсона Володимир Сальдо та народні депутати України від «Опозиційної платформи — За життя» Володимир Мороз та Віктор Чорний відвідали молебень за процвітання міста. В ефірі телеканалу «112 Україна» вони розповіли про те, що хороше і ефективне управління зможе поліпшити ситуацію в Херсоні.

«Священик, який проводив службу, дуже по-доброму сказав, що Херсон потребує допомоги. У допомозі активних людей, самих же городян. Натомість і саме місто буде віддавати своє добро, тепло і можливість в ньому жити. Сьогодні визначається доля Херсона на найближчі п’ять років і в цей день потрібно зробити правильний вибір. Херсону дуже потрібне хороше і ефективне управління, щоб він став комфортним, життєрадісним і таким, що розвивається», — розповів Сальдо.

Кандидат у мери зазначив, що без ефективного управління міським господарством відновити Херсон буде складно.

«У кожного міста є часи злетів, падінь і стабільності. Херсон був містом, що розвивається і зростаючим, але останні шість років він став в’янути. Тому головне бажання херсонців сьогодні — щоб місто знову стало чистим, відкритим. Я впевнений, що якщо зібрати всі ці складові разом, то місто знову стане привабливим. І це бажання херсонців необхідно обов’язково реалізувати. А реалізувати його можна тільки ефективним управлінням міським господарством», — підкреслив Сальдо.

Нардеп Володимир Мороз додав, що для процвітання також необхідний мир.

«Я приїхав здалеку, з Донбасу, зі свого округу, де сьогодні, на жаль, йде війна, де люди страждають від бомбардувань, від розлуки, від відсутності робочих місць. І сьогодні на молебні я загадав бажання-щоб на нашу землю повернувся мир. Знаєте, сьогодні ми всі молилися за мир, розвиток, життя. Без цього ми не зможемо розвивати Україну!»,- підсумував Володимир Мороз.

Також політики відвідали виборчу дільницю.

«Хочеться звернутися до всіх херсонців — давайте сьогодні прийдемо на виборчі дільниці і визначимо шлях розвитку нашого міста на наступні п’ять років!», — звернувся до городян Сальдо, який вже взяв участь у голосуванні.

Источник

Залишити коментар