Світ

Саакашвілі в суді звернувся до українців

Саакашвілі в суді звернувся до українців

Саакашвілі в суді в Тбілісі

Політик заявив, що до нього застосовували тортури й обирали проти нього нелюдську поведінку, але він навчився стійкості в Україні.

      У Тбілісі під час судового засідання сьогодні, 29 листопада, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що «не визнає прокуратури і грузинського правосуддя». Про це повідомляє Грузія Online.   «Я не визнаю прокуратуру і грузинське правосуддя. Я тут не для того, щоб стати частиною заздалегідь написаної комедії», — сказав Саакашвілі в суді.   Також Михайло Саакашвілі в суді звернувся до українців.   «Я хочу поінформувати вас, що стосовно мене застосовували тортури і нелюдську поведінку, але я тримаюся, адже я також навчився цьому в Україні. Я дуже вам вдячний!» — сказав Саакашвілі.   Він відзначив, що повернувся до Грузії, навіть залишив престижну посаду в Україні — через любов до Грузії.  

    Раніше повідомлялося, що в Тбілісі проти демонстрантів, які зібралися біля будівлі міського суду на мітинг на підтримку екс-президента Михайла Саакашвілі, поліція застосувала сльозогінний газ.  

Джерело

Залишити коментар