Світ

Розвинені країни замовили по десятку доз COVID-вакцини на одного жителя

Розвинені країни замовили по десятку доз COVID-вакцини на одного жителя

Країни роблять великі попередні замовлення вакцин

Лідирує за кількістю попередньо замовлених вакцин на кількість населення Канада, де кожному жителю дістанеться по 10 доз.

  Більше половини всіх майбутніх вакцин від коронавірусу вже зарезервовані багатими країнами. Про це в четвер, 12 листопада, повідомляє The Economist з посиланням на дані, зібрані дослідним центром Global Health Innovation Center при Університеті Дьюка (США).   Так, дослідники Центру проаналізували угоди авансових ринкових зобов’язань (advance market commitments, AMC), за якими відбувається попереднє замовлення ще не виготовлених вакцин.   Як з’ясувалося, одна шоста з усіх майбутніх вакцин від COVID-19 відправиться в США. На одного американця уряд замовив по три вакцини. Усього США закупить 1 млрд доз вакцин.   Найбільше вакцин у співвідношенні на одного громадянина попередньо замовила Канада — десять.   На найбільш перспективну вакцину, розроблену компаніями Pfizer-BioNTech, уже оформлено 600 млн замовлень.  

Розвинені країни замовили по десятку доз COVID-вакцини на одного жителя

    Напередодні в ЄС розповіли, чому не планують купувати російську вакцину.   Нова надія світу. Вакцина Pfizer від коронавірусу  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар