Світ

Російську COVID-вакцину привезли на випробування в Індію

Російську COVID-вакцину привезли на випробування в Індію

Російська вакцина поширюється по світу

Фармацевтична компанія Dr. Reddy’s проведе другу та третю фазу клінічних випробувань.

Партія російської вакцини від коронавірусу Супутник V доставлена ​​в індійське місто Хайдарабад для проведення другої і третьої фази клінічних випробувань фармацевтичною компанією Dr. Reddy’s Laboratories Ltd (Dr. Reddy’s). Про це повідомляє The Asian Age в п’ятницю, 13 листопада.

«Дані про безпеку російської вакцини після випробувань в Індії дозволять визначити, чи можна її використовувати для вакцинації жителів країни. Результати випробувань важливі для Індії, оскільки від них буде залежати застосування Супутника V з метою боротьби з пандемією», — пише видання.

У жовтні Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ) і компанія Dr. Reddy’s Laboratories Ltd (Dr. Reddy’s) отримали схвалення Генерального контролера лікарських засобів Індії (DCGI) для проведення другої і третьої фази клінічних досліджень вакцини Супутник V в Індії. Випробування будуть включати багатоцентрові, рандомізовані контрольовані дослідження, які будуть включати випробування на безпеку й імуногенність.

Зараз вакцина Sputnik V проходить післяреєстраційні клінічні випробування на 40 тисячах добровольців в Росії. Також проводяться клінічні випробування Sputnik V фази три в Білорусі, Венесуелі і ОАЕ.

В Індії зараз також проводяться заключні випробування експериментальної вакцини від коронавірусу Covishield, розробленої Оксфордським університетом та австрійською компанією AstraZeneca.

Раніше стало відомо, що в Росії медики почали заражатися коронавірусом після вакцинації препаратом Супутник V.

Ще на початку серпня президент РФ Володимир Путін оголосив, що Росія стала першою країною в світі, яка зареєструвала вакцину від коронавірусу. Ефективність Супутника V оцінили в 92%.

При цьому в Євросоюзі заявили, що не планують купувати російську вакцину Супутник V.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар