Світ

Росія відповіла НАТО на витурення дипломатів

Росія відповіла НАТО на витурення дипломатів

Дипломатичний конфлікт між РФ і НАТО посилюється

На початку жовтня НАТО оголосило про витурення російських дипломатів, Москва у відповідь призупиняє роботу постпредства при Альянсі.

Росія як відповідь на висилку своїх дипломатів з 1 листопада припиняє роботу постійного представництва РФ при НАТО з 1 листопада. Про це в понеділок, 18 жовтня, повідомив глава МЗС Росії Сергій Лавров.

Нагадаємо, 6 жовтня стало відомо, що НАТО витурить вісім співробітників місії Росії за ворожу діяльність, а посади ще двох потрапили під скорочення.

«У нас практично в результаті цілеспрямованих кроків з боку НАТО відсутні належні умови для елементарної дипломатичної діяльності, і у відповідь на дії НАТО ми припиняємо роботу свого постійного представництва при НАТО, в тому числі роботу головного військового представника, напевно, з 1 листопада або може це займе ще кілька днів», — сказав Лавров.

Також припиняється діяльність інформаційного бюро НАТО в Москві.

«Буквально сьогодні ми оголосили про такі кроки. Міжнародний секретаріат НАТО вже повідомлений», — сказав Лавров.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що рішення НАТО скоротити російську місію в Брюсселі практично повністю підривають перспективи нормалізації відносин Росії з альянсом.

Джерело

Залишити коментар