Україна

Росія планує акти геноциду в Україні — МЗС

Росія планує акти геноциду в Україні - МЗС

Фото: facebook.com/UkraineMFA МЗС зробив заяву щодо війни

РФ вторглася в Україну, цинічно перекручуючи найсерйозніші зобов’язання міжнародної спільноти з прав людини.

У ході спланованого вторгнення російські війська навмисно вбивають і завдають серйозних поранень українцям. Росія планує акти геноциду в Україні. Про це йдеться у заяві МЗС України, оприлюдненій у суботу, 26 лютого.

«Дії (військ РФ — ред.) слід розглядати разом із риторикою президента Путіна, яка заперечує саме існування українського народу, що наводить на думку про умисні вбивства Росією з метою геноциду», — йдеться у повідомленні.

МЗС наголошує, що Москва публічно зробила спробу виправдати власну агресію проти України як засіб запобігання і покарання геноциду, який нібито відбувається в нашій державі.

«Ця нахабна маніпуляція не має під собою жодної реальної підстави, про що відомо всьому світу. Україна рішуче заперечує твердження Росії про геноцид і заперечує будь-які спроби використати подібні маніпулятивні твердження як нібито привід для протиправної агресії», — заявляють у Києві.

В українському зовнішньополітичному відомстві нагадали, що Росія вторглася в Україну, цинічно перекручуючи найсерйозніші зобов’язання міжнародної спільноти з прав людини.

Раніше сьогодні в Офісі президента заявили, що російська сторона бреше, заявляючи про те, що війська-агресора мали наказ зупинити наступ в очікуванні переговорів з Києвом.

Джерело

Залишити коментар