Україна

Романа Віктюка поховають у Львові в сімейному склепі

Романа Віктюка поховають у Львові в сімейному склепі

Фото: DPA Романа Віктюка поховають у Львові

Режисер буде похований у сімейному склепі на Личаківському кладовищі у Львові поряд з батьками.

Труну з тілом народного артиста України і РФ, театрального режисера Романа Віктюка буде відправлено на батьківщину до Львова наступного дня після прощання в театрі. Як повідомили ввечері у середу, 18 листопада, в театрі Віктюка, похований артист буде поруч з батьками, передає агентство «Інтерфакс».

«Труна з тілом Романа Григоровича відправиться до Львова 21 листопада. Він буде похований поруч зі своїми батьками», — повідомили у театрі.

Церемонія прощання артистом пройде 20 листопада в його театрі з 11:00 до 15:00. Дата похорону ще не визначена.

Раніше «Радіо Свобода» з посиланням на племінницю Віктюка, театральну діячку Катерину Віктюк повідомило, що режисер буде похований у сімейному склепі на Личаківському кладовищі у Львові поряд з батьками. Вона розповіла, що Віктюк заповідав, щоб його поховали поруч з батьками, тому сім’я виконає його заповіт.

Як повідомлялося, Роман Віктюк помер у Москві 17 листопада у 84-річному віці після того, як був госпіталізований для відновлення після перенесеного COVID-19.

Він народився у 1936 році у Львові, навчався в Державному інституті театрального мистецтва в Москві, після чого працював у Львові, Одесі, Києві, Вільнюсі (Литва), Талліні (Естонія), Ризі (Латвія), різних містах РФ. Із 1970-х років ставив спектаклі у різних театрах Москви. У 1988 році на сцені театру «Сатирикон» поставив свій найзнаменитіший спектакль — «Служниці», в якому всі ролі грали чоловіки. У 1991 році відкрив у Москві власний Театр Романа Віктюка, який через п’ять років отримав статус державного.

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар