Україна

Рівне за прикладом Львова та Івано-Франківська скасувало вихідні

Рівне за прикладом Львова та Івано-Франківська скасувало вихідні

Фото: avganez.livejournal.com Міськрада Рівного відмовилася вводити карантин

Найближчі суботу та неділю в міськраді зробили робочими днями, сподіваючись таким чином уникнути локдауну вихідного дня.

У Рівному комісія з надзвичайних ситуацій у понеділок, 16 листопада, прийняла рішення зробити найближчі суботу та неділю робочими днями. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міськради.

«Вважати суботу (21.11.2020) та неділю (22.11.2020) у місті Рівне робочими днями», — йдеться в рішенні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідне рішення було прийнято після того, як Кабмін ввів карантин вихідного дня, а в Рівному пройшли протести підприємців. При цьому в рішенні Кабміну не згадуються вихідні дні, а додаткові обмеження вводяться з 00:00 суботи до 00:00 понеділка на період 14-30 листопада.

Раніше повідомлялося, що у Львові скасували вихідні в листопаді, в зв’язку з чим бізнес може продовжити працювати, як у будні.

Пізніше аналогічне рішення ухвалила міськрада Івано-Франківська. А в Дніпрі знайшли іншу причину не вводити карантини вихідного дня. Там заявили, що комісія з питань техногенно-екологічної безпеки захворіла і «не має кворуму», щоб імплементувати рішення Кабміну.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар