Світ

РФ продовжує стягувати сили до кордону — CNN

РФ продовжує стягувати сили до кордону - CNN

Фото: АР РФ нарощує військову міць на західному кордоні

На кордоні з Україною, за даними американської розвідки, розгорнуто понад 50 так званих батальйонних тактичних груп, по 900 осіб у кожній.

Російська влада продовжує нарощувати війська біля кордону з Україною, незважаючи на розмову президентів США і РФ Джо Байдена та Володимира Путіна минулого тижня, під час якої американський лідер попередив Кремль про «жорсткі заходи» у відповідь на вторгнення. Про це повідомляє CNN із посиланнями на джерела в американській розвідці.

Зазначається, що останніми днями до прикордонних районів було відправлено велику кількість військових. Також Росія почала використовувати комерційні повітряні та залізничні системи для підтримки військових зусиль.

Аналогічна діяльність у повітрі та на залізничних коліях була помітна навесні.

За останніми даними американської розвідки, на кордоні з Україною та навколо неї розгорнуто понад 50 так званих батальйонних тактичних груп (900 осіб кожна). Ці групи є диверсифікованими та вельми самодостатніми бойовими одиницями з комбінацією військ, артилерії, протитанкового озброєння, розвідувальних та інженерних частин.

Як повідомляється, вони грали провідну роль під час наступу РФ на Донбас у 2014-му.

Проте адміністрація Байдена сподівається, що агресію Росії вдасться стримати дипломатією.

Офіційний представник Білого дому в коментарі CNN наголосив: «Ми вважаємо, що переговори були б продуктивнішими, якби відбувалися в умовах деескалації, а не ескалації».

Отримані телеканалом супутникові знімки свідчать, що Росія зосередила війська та техніку лише за 30 миль від України. З 7 вересня до 5 грудня кількість російської військової техніки в селі Солоті на південному заході Росії збільшилася.

Нагадаємо, 7 грудня Байден та Путін провели відеопереговори, на яких головною темою стала Україна та НАТО.

США про вторгнення в Україну: Путін поки що не вирішив

Джерело

Залишити коментар