Світ

РФ про сертифікацію ПП-2: Слід набратися терпіння

РФ про сертифікацію ПП-2: Слід набратися терпіння

Вимоги німецького регулятора будуть виконані, запевнив Пєсков

У Кремлі прокоментували рішення регулятора ФРН призупинити сертифікацію газопроводу.

Процес сертифікації Північного потоку-2 буде затяжним, тому потрібно набратися терпіння. Так прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував рішення німецького регулятора зупинити процес, пише ТАСС у середу, 17 листопада.

«У даному випадку дійсно існують певні протоколи, норми європейського законодавства щодо цього. І компанія-оператор готова виконати всі вимоги чинного законодавства для того, щоб якнайшвидше запустити цей важливий для всіх проект», — сказав він.

Пєсков нагадав, що буде створено компанію-оператора ПП-2 у Німеччині, щоб виконати вимоги регулятора.

Також представник Кремля заявив, що енергетична криза в Європі та реалізація проекту Північний потік-2 не залежать одна від одної.

«Що стосується енергетичної кризи, все-таки це два процеси, хоч і в одній галузі, але вони не взаємозалежні», — сказав він.

За словами Пєскова, «із самого початку було зрозуміло, що потрібно набратися терпіння». «Тут ми переконані, що сам собою проект важливий для Європи. Він і для нас важливий, і для європейських споживачів, а далі — це вже рішення регулятора, ми не можемо в це втручатися», — сказав він.

Термін запуску газопроводу представник Кремля не назвав.

За даними ЗМІ, призупинення сертифікації ПП-2 триватиме від 4 до 6 тижнів.

Джерело

Залишити коментар