Світ

РФ перекине військових до Казахстану 20 рейсами

РФ перекине військових до Казахстану 20 рейсами

Фото: @carlbildt РФ виконає більше 20 рейсів для перекидання військових до Казахстану

З Іванова до Казахстану літаками Іл-76 доставлять військову техніку та десантників, заявили в Міноборони РФ.

Військові літаки РФ Іл-76 виконають понад 20 рейсів до Казахстану, щоб перекинути туди техніку та десантників із Іванова. Про це повідомляє Интерфакс у суботу, 8 січня.

«Російські військові літаки Іл-76 виконають понад 20 рейсів для перекидання техніки та десантників з Іваново до Казахстану», — пише агентство.

Переміщення підрозділів проводиться цілодобово. У Міноборони РФ додали, що після прибуття російські військовослужбовці розпочнуть виконання завдань.

Зазначається, що перекидання здійснюється з Північного аеродрому. У Казахстан перекидаються також нові бронетранспортери БТР-МД Черепашка.

Раніше сьогодні повідомлялося, що в Алматі продовжується стрілянина. МВС Казахстану повідомило про те, що наразі затримано понад 4,4 тис. осіб, які брали участь у протестах.

Також правозахисники вимагають відмінити наказ президента Казахстану Касим-Жомарта Токаєва про вогонь на ураження. У Human Rights Watch заявили, що наказ порушує міжнародно-правові зобов’язання Казахстану, а саме вимогу поважати та захищати право на життя.

Джерело

Залишити коментар