Політика

Рада зібралася на пленарне засідання: Що на порядку денному

Рада зібралася на пленарне засідання: Що на порядку денному

Верховна Рада України ІХ скликання Офіс президента

Парламентарі заслухають звіт уряду щодо причин введення «карантину вихідного дня»

Сьогодні, 7 листопада, Верховна Рада України зібралася на чергове пленарне засідання, під час якого заслухає доповідь прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо необхідності «карантину вихідного дня» та розгляне низку законопроєктів. Про це повідомила пресслужба ВРУ.

Водночас нардепи розглянуть законопроєкт про своєчасне інформування населення про введення карантинних заходів. Також парламентарі розглянуть проєкт постанови про скасування введення касових апаратів для ФОПів до 2022 року, законопроєкт про соціальний захист населення в період карантину та президентський законопроєкт про «інвестнянь».

Разом з тим парламентарі заслухають звіт уряду щодо причин введення «карантину вихідного дня» та використання коштів держбюджету, які були спрямовані на боротьбу з COVID-19.

Народні обранці планують розглянути постанову про звернення до уряду з приводу налагодження залізничного сполучення північних районів Луганської області із загальною мережею української залізниці.

Нагадаємо, до Верховної Ради на пленарне засідання у вівторок, 17 листопада, запросили прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та увесь склад уряду, аби відзвітувати щодо «карантину вихідного дня».

Источник

Залишити коментар