Україна

Рада ЄС обговорить ситуацію на Донбасі

Рада ЄС обговорить ситуацію на Донбасі

Фото: kpravda.com ЄС твердий у підтримці суверенітету України

Дмитро Кулеба запропонує низку практичних кроків для зміцнення дієвої підтримки України з боку ЄС.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба візьме участь в онлайн-засіданні Ради ЄС із закордонних справ 19 квітня. Його темою буде загострення на Донбасі і агресивні дії Росії поблизу українського кордону, повідомляє МЗС України в неділю, 18 квітня.

«Дмитро Кулеба проінформує колег з Європейського союзу про актуальну ситуацію з безпекою, запропонує низку практичних кроків для зміцнення дієвої підтримки України з боку ЄС», — йдеться в повідомленні.

В українському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що «на порядку денному засідання Ради ЄС із закордонних справ за участю керівника дипломатії Європейського Союзу і міністрів закордонних справ всіх 27 держав-членів будуть перебувати питання загострення ситуації з безпекою на тимчасово окупованих територіях України і навколо кордонів нашої держави, викликаної деструктивними і агресивними діями Російської Федерації».

Як відомо, Рада ЄС із закордонних справ — вищий орган Євросоюзу, який приймає практичні рішення та формує об’єднану позицію країн ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки.

Також повідомлялося, що на засідання Ради ЄС із закордонних справ планують обговорити дії Росії в Чорному морі. Йдеться про закриття частини акваторії поблизу Керченської протоки для проведення військових навчань.

Джерело

Залишити коментар