Політика

Рабінович: У боротьбі за крісло мера Одеси Труханов перейшов всі межі здорового глузду

Рабінович: У боротьбі за крісло мера Одеси Труханов перейшов всі межі здорового глузду

Співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Нинішній мер Одеси Геннадій Труханов, в боротьбі за своє крісло, перейшов всі межі здорового глузду. Про це, коментуючи обшук в офісі одеського політика Дмитра Голубова заявив співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Вадим Рабінович.

«У цій боротьбі за крісло, за продовження пиляння бюджету Труханов перейшов всі межі і розуму, і людські. Голубов брав його на поруки, коли його самого хотіли посадити. Я вже сказав сьогодні Голубову, що він помилився, але бог з ним, добра справа не пропаде. Сьогодні замість того, щоб боротися, розуміючи, що за всіма цими фальшивими рейтингами, розвішеними по місту плакатами Труханов програє вибори, і він стоїть на шляху Нової Одеси, він придумав обшуки. За два дні вночі, вдумайтеся, 37-й рік тут по-трухановськи, в Одесі. Я проїхав всю Одесу, скрізь плакати висять «збережемо мир в Одесі. Труханов» Який мир ти, Гена, збережеш? З ким мир? У Росію ти в’їхати не можеш. Тобі закрили в’їзд, незважаючи на твій російський паспорт. Який ще мир ти хочеш? Економіку ти не налагодиш, тому що торгувати не будуть. Який мир ти хочеш? Знову продатися черговим 2-3 олігархам, щоб сьогодні продати Одесу ще на 4 роки? Що хоче цей Труханов?»- обурився Рабінович.

Політик підкреслив, що правоохоронці, які, замість служіння українському народу «служать Труханову», зробили поганий вибір.

«Тікати і служити Труханову, замість народу України — я думаю, це найгірший вибір. Я ще раз переконався сьогодні, ми повинні правильний вибір зробити. Стукачі, які привозять тут міліцію без документів, я не думаю, що вони підходять для серця Одеси. Ці люди, які не можуть боротися чесно і влаштовують цькування – я не думаю, що можна знову вибирати це. Сьогодні, ще раз повторюю, миру з Трухановим немає і не буде. Стерненко, який підтримав Труханова, — це і мережа символ тієї нової епохи, яку він хоче привести тут до Одеси. Національний корпус і Стерненко — ось дві опори, ще ці міліціонери, що втекли. Ось вся твоя опора, Гена. Поганий Гена, зовсім поганий. Тому прощаємося з тобою і переходимо до нової епохи. Нам треба почати посміхатися, будувати країну і припинити вважати себе приреченими на злидні через якихось 2-3 колишніх мерів, які хочуть сидіти далі в кріслі. Не всидиш, Гена», — звернувся до Труханова Рабінович.

Він привітав кандидата від ОПЗЖ Миколу Скорика з тим, що у нього такі «погані опоненти».

«Товаришу Скорик, я вас вітаю з тим, що у вас такі погані опоненти, що у них не вистачає мізків навіть чесно вести кампанію. А залучення міліції нічому не допомагало в нашій країні, і СБУ», — резюмував Рабінович.

Источник

Залишити коментар