Політика

Рабінович: Труханов продовжує спроби залякування прихильників нашого кандидата в Одесі

Рабінович: Труханов продовжує спроби залякування прихильників нашого кандидата в Одесі

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Нинішній мер Одеси Геннадій Труханов, у боротьбі за своє крісло, продовжує спроби залякування прихильників свого головного опонента — кандидата на пост одеського градоначальника від «Опозиційної платформи — За життя» Миколи Скорика. Про це, коментуючи обшук в офісі Одеського політика Дмитра Голубова заявив співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Вадим Рабінович.

«Що сталося? Все дуже просто. Труханов, який почав програвати вибори, за підтримки влади, за підтримки Національного корпусу, який його підтримав відкрито, і Стерненко, знаменитий вбивця, теж, — ця чудова людина направила сьогодні орган правопорядку, м’яко кажучи, з обшуками до Голубова, який підтримав нашого кандидата Скорика. Я опинився тут, під’їхав до них, запитав, на підставі якої кримінальної справи і коли вона порушена, вони сказали, що порушена вночі, і втекли. Потім повернулися зараз, у нас країна в хорошій ситуації, тому чоловік 40 альфівців, в бронежилетах, в касках, з усією амуніцією, вони, нарешті, прорвалися до Голубова. Залякування нашого кандидата нічого не допоможе, залякування людей, які підтримують його, сьогодні стало нормою. Сьогодні у Ківалова провели обшуки теж, і викликали п’ять студентів для того, щоб вони розповіли, яким чином він збирається підтримати. І так далі. Я не буду всіх перераховувати. Кілька обшуків було у Баранського і так далі. Це наша влада, ось, програвши вибори і довіру народу втративши, повністю намагається відігратися на іншому», — зазначив політик.

Рабінович підкреслив, що другий тур виборів, який відбудеться в Одесі 15 листопада, надзвичайно важливий для одеситів, оскільки вони обиратимуть своє майбутнє.

«Ми вибираємо з вами на цих виборах в такому місті, наприклад, як Одеса, просто наше майбутнє. Або знову приречені на ось цю ось шваль, яка буде тягати за собою міліціонерів підкуплених, або, нарешті, спробуємо побудувати нормальну країну. І ось сьогодні я вважаю, що Труханов зробив подарунок всім. Ось з цими обшуками, з цими — підтримкою Нацкорпусу і Стерненка, з цими альфівцями, які в шоломах — на передовій немає таких, ось як я зараз бачив людей, в повній амуніції, мільйони народних грошей на них витрачено. Що вони штурмують — ніхто не знає. Якщо вони щось там знайдуть-ось що-небудь, і не підкинувши, так, — ну, я не знаю, я готовий відповідати. Тому соромно за правоохоронців, які розповідали нам, що стоятимуть осторонь, а сьогодні просто відкрито працюють на кандидата влади. Соромно за колишнього там офіцера Радянської Армії Труханова, колишнього громадянина Росії або ким він там колишній, за те, що він сьогодні просто — я думаю, що підтримка Нацкорпусу і Стерненка — це найкраща оцінка Труханова», — додав Рабінович.

Источник

Залишити коментар