Політика

Рабінович: Одеса першою отримає російську вакцину від коронавірусу

Рабінович: Одеса першою отримає російську вакцину від коронавірусу

Вадим Рабінович

Одеса першою отримає російську вакцину від коронавірусу, якщо партія «Опозиційна платформа — За життя» виграє на міських виборах. Про це заявив народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович під час робочої поїздки до Одеси.

«Одеса — велике місце, це місце справжніх героїв. І мені боляче, коли ветерани кажуть, мовляв, зараз такі часи. Зараз такі часи, тому що ми дозволяли їм бути. І я приїхав до одеситів, щоб пояснити, що ми боремося не за посаду мера, а за повернення Одесі статусу великого українського міста, а не те, що вони (діюча влада, — ред.) влаштували», — зазначив Рабінович.

«Не можна одночасно підтримувати націоналістів, трагедію 2 травня, не даючи її розслідувати, і говорити, що ти борешся за мир. Не можна одночасно лизати будь-яку владу, прикриваючись одеситами, а після цього нескінченно влаштовувати в Одесі одну велику банду», — підкреслив нардеп.

«Ми не приречені на вічне животіння. Нам потрібно міняти все в країні, в місті, але давайте почнемо з Одеси. Ми зобов’язані влаштувати собі свято. Колишній офіцер Труханів влаштував з міста кубло націоналістів. Стерненко підтримує Труханова, ви тільки вдумайтеся в це. Їх банда краде мільярди, тому що місто добре заробляє», — додав він.

«Подаруйте собі свято самі. Прийдіть і проголосуйте. Я звертаюся до виборців партії Зеленського і прошу їх зрозуміти, що ми сьогодні єдина правильна партія. Тому що всі інші ведуть в нікуди. Я вам гарантую кілька речей. Перше місто, яке може отримати вакцину від коронавірусу з Росії буде Одеса», — пообіцяв Рабінович.

Опозиціонер закликав одеситів голосувати за представника «Опозиційної платформи — За життя» Миколу Скорика, щоб змінити хід історії і зробити Одесу знову величною.

Источник

Залишити коментар