Політика

Рабінович: Чинного мера Одеси підтримали радикали і Стерненко – Труханов більше не заслуговує на підтримку одеситів

Рабінович: Чинного мера Одеси підтримали радикали і Стерненко – Труханов більше не заслуговує на підтримку одеситів

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Націоналістів щораз менше і менше, констатував парламентар

Те, що сьогодні націоналісти, а серед них і радикал Сергій Стерненко, підтримують чинного міського голову Одеси, – це приголомшливо. Це свідчить про те, що колишній офіцер Геннадій Труханов не заслуговує більше на підтримку одеситів.

Про це заявив народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«У нас в країні все буває, але я сподіваюся, що і наші представники, і самі одесити, досить сьогодні внутрішньо мобілізовані… Які провокації? Що, будуть Стерненко з націоналістами ходити? Нехай ходять там собі. Їх щораз менше і менше. Одесити вже дали відповідь. Труханов обіцяв «Нацкорпусу», що він пройде в Одеський міськвиконком. Що їм дали одесити? Ось ця підтримка всіх цих бандформувань. А то, що вони сьогодні підтримують Труханова, це приголомшливо. Особливо, Стерненко, це мене зворушує. Я вважаю, що ще разом зі Стерненком сходіть куди-небудь, до Будинку профспілок, щоб ще раз познущатися над пам’яттю людей. Колишній офіцер Труханов, я думаю, не заслуговує більше на підтримку одеситів, а ми як партія просто вважаємо його… Я не хочу поганих слів говорити на вашому каналі. Одесити, давайте покажемо їм, що таке Одеса», – сказав Вадим Рабінович.

Як повідомляли, обшуки в Одесі – провокація, організована Геннадієм Трухановим, для того, щоб за підтримки влади, Служби безпеки України та націонал-радикалів утриматися в мерському кріслі. Про це йдеться в заяві політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Раніше Вадим Рабінович заявляв, що чинний міський голова Одеси Геннадій Труханов у боротьбі за своє крісло продовжує спроби залякування прихильників свого головного опонента – кандидата на пост одеського міського голови від «Опозиційної платформи – За життя» Миколи Скорика.

Источник

Залишити коментар