Україна

Путін не піде на переговори — ОП

Путін не піде на переговори - ОП

Фото: скриншот Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк

У Зеленського розповіли, що поки весь світ перебуває в шоці, російська влада спробує максимально досягти своїх цілей.

Президент Росії Володимир Путін не має наміру йти на переговори з Володимиром Зеленським і намагається діяти блискавично, щоб завдати максимальної шкоди Україні. Про це на брифінгу у четвер, 24 лютого, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Безумовно, Російська Федерація не йде зараз на жодні розмови — і не йтиме. Вони прийняли для себе фатальне рішення і спробують блискавично дограти це рішення, поки їх не змусять понести якусь відповідальність і сісти за стіл переговорів», — сказав Подоляк.

За його прогнозами, російська влада намагатиметься за цей час максимально завдати Україні шкоди і досягти якихось цілей.

«Що таке психологія війни? Вони хочуть, поки люди перебувають у шоці, у тому числі росіяни, домогтися максимального ефекту від своєї ініціативи. Тому вони максимально відтягуватимуть будь-які можливості переговорів. Це психологія війни. Вони хочуть завдати нам максимальної шкоди», — зазначив радник глави ОП.

Він також нагадав, що українська влада неодноразово робила спроби провести переговори з Кремлем і отримати від них пояснення ескалації — але безрезультатно.

«Зараз очевидно, хто є ініціатором і чому Росія не піде на жодні переговори, поки не досягне хоча б якихось проміжних результатів», — переконані в Офісі президента України.

Подоляк також наголосив, що закиди про український наступ безпідставні. Росія розпочала перші обстріли о 3:40 ранку, ще до того, як президент РФ Володимир Путін виступив із заявою о 5 ранку.

Раніше в ОП заявляли, що Росія намагається забрати частину території України та спровокувати заворушення по всій країні.

Вторгнення Росії в Україну. Онлайн

Джерело

Залишити коментар