Політика

Путін назвав звинувачення у зраді на адресу Пашиняна безпідставними, — ЗМІ

Путін назвав звинувачення у зраді на адресу Пашиняна безпідставними, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Президент Росії високо оцінив дії прем’єра Вірменії в критичній ситуації, що склалася

Володимир Путін заявив, що звинувачення на адресу прем’єр-міністра Вірменії у зраді не мають під собою жодних підстав, передає «РИА Новости».

Президент РФ дав високу оцінку діям Нікола Пашиняна, який вирішив негайно припинити бойові дії з Азербайджаном, пише «Інтерфакс».

«Ситуація почала складатися таким чином, сталося те, що можна було передбачити, а саме Збройні сили Азербайджану взяли під контроль Шушу. І як абсолютно справедливо і по-чесному, звертаючись до свого народу, сказав вчора прем’єр-міністр Пашинян, ситуація склалася критична для вірменської сторони. Коли кожна година полічена. Можливим було взяття Степанакерта і подальший рух», — сказати Путін в ефірі телеканалу «Росія 24» (ВГТРК), коментуючи ситуацію навколо Нагірного Карабаху.

Тому, за словами президента РФ, «в цих умовах і, сказати прямо, в інтересах вірменської сторони було негайно припинити бойові дії».

Відмова Вірменії від домовленостей щодо врегулювання в Карабасі була б «самогубством» і величезною помилкою, впевнений Путін.

«Де вже тут було проводити додаткові консультації в рамках Мінської групи ОБСЄ. Це було просто нереалістично, треба було виходити з реалій, які склалися на полі бою в даний момент часу. Ми так і зробили в інтересах як вірменського, так і азербайджанського народів», — підкреслив Путін. 

У той же час, вірменське співтовариство по всьому світу продовжує звинувачувати російських політиків у зраді братнього народу Вірменії у питанні врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі. 

Источник

Залишити коментар