Світ

Протести в Єревані: затримано десятьох лідерів опозиції

Протести в Єревані: затримано десятьох лідерів опозиції

Після протестів в Єревані затримали 10 лідерів опозиції

Проти затриманих порушили справу за статтею про організацію і проведення зборів з порушенням встановленого законом порядку.

В Єревані після протестів затримали десятьох представників опозиції. Про це повідомляє Радіо Азатутюн у четвер, 12 листопада.

«У рамках кримінальної справи, порушеної в Спеціальній слідчій службі (ССС) за фактом організації і проведення мітингів чиновниками, а також іншими особами з порушенням встановленого законом порядку, затримано десять осіб», — сказано в повідомленні.

Затриманий лідер опозиційної партії Процвітаюча Вірменія (ППВ) Гагік Царукян, керівник партії Національна безпека Гарнік Ісагулян, опозиціонери Сурен Суренянц, Давид Амбарцумян, керівник телеканалу Еркір Медіа Гегам Манукян, голова партії Батьківщина Артур Ванецян і член ради партії Ара Саакян, заступник голови Республіканської партії Едуард Шармазанов, засновник партії Єдина Вірменія Артур Казінян, представник партії Дашнакцутюн Ішхан Сагателян.

При цьому опозиціонери Ваагн Чахаляна і Грачья Гукасян залучені у кримінальній справі як підозрювані в організації та проведенні зборів з порушенням встановленого законом порядку. Як запобіжний захід обрано підписку про невиїзд.

Нагадаємо, що у Вірменії опозиція вимагала відставки Пашиняна. Крайнім терміном вірменська опозиція оголосила північ середи, а інакше опозиція обіцяла вирішити питання «усунення Пашиняна і його політичної команди від влади».

Також повідомлялося, що в Єревані пройшли масові затримання активістів. Між опозиціонерами і поліцією Вірменії на площі Свободи в столиці країни відбулися сутички, почалися масові затримання.

Поразка Заходу. Світова преса про мир у Карабасі

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар