Політика

Прокуратура Криму обіцяє підготовку нових позовів України проти РФ

Прокуратура Криму обіцяє підготовку нових позовів України проти РФ

Фото з відкритих джерел

У відомстві готові співпрацювати з українськими міністерствами та іншими органами влади

Прокуратура Автономної Республіки Крим і надалі готуватиме інформацію для підготовки судових позовів проти Росії. Про це повідомила пресслужба українського відомства у Фейсбук.

Зазначається, що в прокуратурі півострова готові співпрацювати з МЗС, Мін’юстом та іншими структурами. «Прокуратура автономії й надалі готова надавати свої матеріали для підготовки міждержавних позовів та співпрацювати з Міністерством юстиції України, Міністерством закордонних справ України та іншими центральними органами виконавчої влади для захисту порушених державою-окупантом прав громадян України в Криму», – йдетсья в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 14 січня, Європейський суд з прав людини ухвалив перше рішення у справі «Україна проти Росії», визнавши прийнятною скаргу Києва на порушення прав людини у окупованому Криму. При цьому суд відхилив звинувачення встановлення Росією «адміністративної практики щодо вбивств/розстрілів», оскільки аргументів лише з боку нашої держави недостатньо.

Новини за темою: Росія встановила контроль над Кримом ще до анексії, — ЄСПЛ

Раніше повідомлялося, що ЄСПЛ призначив попередню дату розгляду справи України та Нідерландів проти Росії на 15 вересня 2021 року. Тоді Україна подала відповіді на більш ніж 50 питань суду у справі Донбасу.

Джерело

Залишити коментар