Україна

Продовжувати локдаун не планується — Ляшко

Продовжувати локдаун не планується - Ляшко

Фото: Lb.ua Планів вводити нові жорсткі обмеження поки немає

У МОЗ очікують стабілізації захворюваності на коронавірус після локдауну, але не відкидають можливості введення будь-яких обмежень як наслідку.

В Україні заплановано лише один локдаун на осінньо-зимовий період, продовжувати посилений карантин після 24 січня не планують, але в разі значного зростання захворюваності на коронавірус додаткові заходи можливі. Про це в ефірі телеканалу еспресо TV заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, згідно з моделюванням ситуації з коронавірусом, ні продовження, ані посилення карантину в Україні не передбачається.

«Великобританія перед другим локдауном говорила, що ми закриваємося зараз і відкриємося на новорічні свята. Але у них відбулася мутація. Вони відкрилися, тиждень побули без обмежень, і знову ж таки довелося закриватися. Тому і ми не можемо гарантувати, що все буде так, як і прогнозувалося», — сказав Ляшко.

Він зазначив, що з 25 січня очікується стабілізація, а, може, і зниження рівня захворюваності на коронавірус.

Згідно з даними МОЗ, за минулий тиждень виявлено 41 063 випадки COVID-19 проти 47877 тижнем раніше, 15 110 осіб були госпіталізовані, а виписали з лікарень 15 882 особи. У лікарнях перебувають 22188 хворих на коронавірус.

Джерело

Залишити коментар