Світ

Принца Філіпа поховали

Принца Філіпа поховали

Герцог Единбурзький був похований у каплиці Святого Георгія Віндзорського замку. Після смерті королеви його перепоховають в іншій каплиці разом з нею.

У Великобританії відбувся похорон чоловіка королеви Єлизавети II принца Філіпа. У суботу, 17 квітня, він був похований в каплиці Святого Георгія Віндзорського замку, резиденції монарха під Лондоном.

Після завершення панахиди, яку проводили духовний глава англікан архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі і настоятель каплиці Девід Коннер, а також перерахування всіх офіційних титулів герцога Единбурзького труну з його тілом разом з мармуровим постаментом на спеціальному ліфті опустили в підземну королівську усипальницю.

Однак це буде лише його тимчасовий притулок: після смерті королеви останки принца будуть перенесені в ту каплицю, де вже спочивають батьки королеви — король Георг VI і королева Єлизавета, її молодша сестра принцеса Маргарет, і де буде похована сама Єлизавета II.

Принца Філіпа поховали

На церемонії були присутні тільки 30 членів королівської сім’ї. А тим часом до Віндзорському замку намагалася прорватися напівгола жінка. Вона встигла вигукнути «врятуйте планету», після чого була затримана.

Принца Філіпа поховали

Фото: ЕРА

Нагадаємо, принц Філіп помер 9 квітня у віці 99 років.

Джерело

Залишити коментар