Політика

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу «Холостяк»

Цікаві факти про реаліті «Холостяк», які варто знати шанувальникам проєкту

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу "Холостяк"

Організатори українського шоу «Холостяк» розповіли про цікаві факти проєкту, про які мало хто знає.

Романтичне реаліті-шоу побачень «Холостяк» полюбилось багатьом українцям, і вони уважно слідкують за кожним випуском проєкту.

Шоу з’явилось у березні 2011 року на українському телеканалі «СТБ» і є адаптацією американського проєкту «The Bachelor», яке крім України також адаптовано у багатьох інших країнах світу.

Однак, не всі знають про те, чим український «Холостяк» вирізняється серед усіх іноземних аналогів, скільки було одружень, та які незвичайні учасники були на проєкті.

Топ-8 фактів про проєкт «Холостяк»

🌹 Вперше шоу, у якому чоловік обирає серед багатьох дівчат свою єдину, вийшло в Америці. Проєкт «The Bachelor» стартував у 2002 році та став правовласником аналогів в багатьох країнах світу.

Зараз у США проходить 24-й сезон, головним героєм якого став Пітер Вебер — комерційний пілот і телеведучий. Вебер також відомий своєю участю в реаліті «The Bachelorette» (Холостячка), де він за крок до фіналу залишив проєкт.

🌹 Реаліті «Холостяк» знімають з першого дубля і всі курйози під час зйомок залишаються в кадрі, адже перезняти реальні емоції учасників неможливо.

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу "Холостяк"

🌹 В українському 2-му сезоні Холостяка головним героєм став принц Френсіс Метью – внучатий племінник російського царя Миколи II. Він наразі є єдиним героєм блакитної крові серед всіх світових Холостяків. Український проєкт став першим і єдиним, хто запросив поважного гостя.

🌹 Український «Холостяк» – єдиний серед усіх іноземних аналогів, де учасниці не знають, за кого боротимуться кілька місяців. Команда воліє утримувати ім’я головного героя у таємниці, щоб дівчата приходили на проєкт точно за коханням, а не за популярністю чоловіка.

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу "Холостяк"

🌹 Румунське реаліті у третьому сезоні «втратило» Холостяка Володимира Драгія — всі учасниці, які залишилися у фіналі, відмовилися приймати троянду. На чому і закінчилася історія стосунків.

🌹 Найскандальнішою версією проєкту є мексиканський «Холостяк», однією з учасниць якого став трансвестит, що незабаром з’ясувалося. І, зрозуміло, це викликало чимало обговорень серед глядачів.

🌹 Крім рідних міст, українське реаліті відвідало майже всі континенти світу — серед переліку місць і Північний полюс як найхолодніша точка, і Шрі-Ланка – як найгарячіша.

🌹 Український проєкт став третім з 29 країн, пара якого одружилася. 20 травня 2020 року теле- і радіоведучий Нікіта Добринін та його обраниця Даша Квіткова стали чоловіком та дружиною.

Принц, трансвестит та невдаха: 8 цікавих фактів про шоу "Холостяк"

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Джерело

Залишити коментар