Світ

Президент Польщі заявив про загрози ПП-2

Президент Польщі заявив про загрози ПП-2

Фото: Nord Stream 2 Президент Польщі закликав НАТО подумати про військові загрози Північного потоку-2

Глава Польщі впевнений, що газопровід — «помилка стратегічного значення для всього трансатлантичного співтовариства».

Північноатлантичний Альянс і Євросоюз повинні подумати над тим, «як протистояти викликам, пов’язаним з реалізацією проекту газопроводу з Росії до Німеччини Північний потік-2». Про це у вівторок, 5 жовтня, заявив президент Польщі Анджей Дуда на Варшавському безпековому форумі, пише видання Do Rzeczy.

«Цей газопровід не повинен був з’явитися, це — помилка стратегічного значення для всього євроатлантичного співтовариства», — заявив Дуда.

«Ідеться не тільки про відсікання України, Словаччини чи Польщі від транзиту російського газу. Йдеться про щось більше: надання можливості Росії шантажувати в стратегічному плані всю західну громадськість, що виходить за рамки сфери енергетики», — заявив польський президент.

Польський лідер закликав ЄС і НАТО відреагувати на політичні, енергетичні та військові виклики, які може принести запуск Північного потоку-2.

Північний пoтік — 2 — магістральний газопровід з Росії до Німеччини через Балтійське море. Він проходить через економічні зони і територіальні води ФРН, Данії, Росії, Фінляндії та Швеції.

Як повідомлялося раніше, Польща займеться сертифікацією оператора ПП-2.

У Держдепі США відреагували на заповнення газом ПП-2

Джерело

Залишити коментар