Світ

Президент Нігерії зробив щеплення від COVID-19

Президент Нігерії зробив щеплення від COVID-19

Фото: Мухаммаду Бухари / Twitter Мухаммаду Бухарі закликав всіх нігерійців вакцинуватися

Нігерія отримала майже 4 млн доз вакцини AstraZeneca в рамках програми COVAX. У країні планують вакцинувати понад 100 млн осіб за два роки.

У Нігерії президент Мухаммаду Бухарі прищепився від коронавірусу COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca. Про це повідомляє ТАСС в суботу, 6 березня.

«З тим, щоб показати свою впевненість у безпеці і ефективності вакцини, я зробив зараз щеплення і закликаю всіх нігерійців наслідувати мій приклад для захисту від коронавірусу», — сказав Бухарі.

Одночасно з ним щеплення зробив віце-президент Нігерії Йемі Осінбаджо.

Масова вакцинація населення Нігерії розпочалася 5 березня зі співробітників системи національної охорони здоров’я. Для цього використовується вакцина AstraZeneca, перша партія якої в кількості 3,92 млн доз прибула в Нігерію 2 березня. Вона доставлена ​​в рамках програми COVAX, покликаної забезпечити країнам, що розвиваються доступ до вакцин від COVID-19.

Уряд Нігерії поставив мету вакцинувати від коронавірусу протягом найближчих двох років 109 млн жителів, або половину населення країни.

Нагадаємо, на початку березня президент Гани Нана Акуфо-Аддо став першою у світі людиною, яка одержала COVID-щеплення в рамках глобальної програми COVAX.

Джерело

Залишити коментар