Світ

Президент Кореї і глава Єврокомісії побажали Зеленському одужання

Президент Кореї і глава Єврокомісії побажали Зеленському одужання

Зеленському побажали одужання в ЄК і Південній Кореї

Мун Чже Ін звернувся до Зеленського українською і побажав якнайшвидшого одужання. Аналогічне побажання висловила фон дер Ляйєн.

  Президент Республіки Корея Мун Чже Ін і президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн побажали президенту України Володимиру Зеленському якнайшвидшого одужання від COVID-19. Про це вони написали у Twitter у четвер, 12 листопада.   «Президенте Володимире Зеленський, ми обмінялися нашими зобов’язаннями подолати проблеми COVID-19 разом, коли говорили по телефону у квітні. Тому я засмучений раптовою новиною, що Ви отримали позитивний результат на COVID-19. Я бажаю Вам швидкого одужання і якнайшвидшої стабілізації ситуації з коронавірусом в Україні», — написав Мун українською.

«Я подумки з вами, Володимире Зеленський. Я бажаю вам якнайшвидшого одужання», — написала фон дер Ляєн.   Нагадаємо, що раніше у Зеленського виявили коронавірус. Президент України отримав позитивний результат тесту. При цьому він відчуває себе добре.   Незабаром стало відомо, що Зеленський і Єрмак лікуються у Феофанії. У Феофанії для президента, хворого на коронавірус, обладнаний спеціальний кабінет, де він може проводити наради.   Covid на Банковій. Топ-чиновники на лікарняному      

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар