Світ

Прем’єр Чехії першим в країні зробив щеплення від COVID-19

Прем'єр Чехії першим в країні зробив щеплення від COVID-19

Прем’єр був щеплений в прямому ефірі

Найпершими вакцину від коронавірусу в Чехії отримали прем’єр-міністр і глава мінохоронздоров’я. Всього планують в першому кварталі вакцинувати понад один мільйон громадян.

У Чехії в неділю, 27 грудня, почалася вакцинація. Першим в країні COVID-щеплення від компаній Pfizer і Biontech отримав прем’єр Андрій Бабіш. Вакцинація політика транслювалася в прямому ефірі по чеському телебаченню, пише РИА Новости.

Щеплення Бабішу зробили в Центральному військовому госпіталі в Празі.

Також одним з перших вакцинувався міністр охорони здоров’я Чехії Ян Блатни. Його вакцинували в одному з медичних закладів міста Брно.

Напередодні в країну надійшла перша партія COVID-вакцин в кількості 9 750 доз, які розподілили між чотирма лікарнями Праги і Брно.

Зазначається, що першими найближчим часом буде зроблено щеплення медикам, що працюють з інфікованими коронавірусом, а також літні пацієнти лікарень і будинків похилого віку, працівники стратегічної інфраструктури — пожежні, військовослужбовці, співробітники АЕС.

Масова, безкоштовна і добровільна вакцинація населення розпочнеться вже з лютого.

Як зазначили в Міністерстві охорони здоров’я Чехії, в першому кварталі 2021 року планується зробити щеплення 1,1 мільйона осіб. В цілому процес вакцинації розтягнеться на весь наступний рік.

Напередодні ми писали, що Чехія перейшла на максимальний рівень епідзагрози. Республіка вводить комендантську годину і заборону на вихід громадян з дому без крайньої необхідності. Нові обмеження набули чинності 27 грудня і будуть діяти як мінімум до 10 січня.

Раніше повідомлялося, що в Чехії проведуть загальне тестування на COVID-19.

Джерело

Залишити коментар