Україна

Померла Людмила Янукович — ЗМІ

Померла Людмила Янукович - ЗМІ

Фото: nowcrimea.ru Людмила Янукович

Дружина четвертого президента України Віктора Януковича померла на 74 році життя 24 січня. Офіційного підтвердження смерті немає.

Дружина екс-президента України Віктора Януковича — Людмила Янукович — померла. Їй було 73 роки. Про її смерть повідомив блогер, політтехнолог Володимир Петров.

«Людмила Янукович померла годину тому. Завжди шкодував цю, по суті, незлобну просту донецьку бабу, у якої в житті склалося все надто добре для того, щоб спокійно вивозити все, що на неї впало», — написав Петров у Telegram.

Офіційного підтвердження смерті Людмили Янукович немає.

Людмила Янукович народилася у жовтні 1949 року в Єнакієвому. Вона закінчила Макіївський інженерно-будівельний інститут за фахом інженер-будівельник. Працювала на виробництві, у проектно-кошторисному бюро при Єнакіївському металургійному заводі. Була фахівцем тресту Єнакіївметалургбуд.

Віктор та Людмила Янукович одружилися у листопаді 1971 року. У них двоє синів — Олександр та Віктор, який загинув у березні 2015 року.

Після втечі свого чоловіка до Росії у 2014 році Людмила Янукович переїхала до Криму.

Також сьогодні стало відомо про смерть легендарного модельєра Тьєррі Мюглера. У 1973 році Тьєррі створив свою першу колекцію жіночого одягу, в основу якого було покладено поєднання класики та сучасності. Світову популярність він здобув у 1980-х.

Додамо, померла актриса із серіалу Чотири танкісти та собака. Барбара Краффтувна померла на 94-му році життя в Будинку ветеранів польської сцени в Сколимові.

 

Джерело

Залишити коментар