Політика

Політолог побачив тенденції до відновлення відносин України з Росією

Політолог побачив тенденції до відновлення відносин України з Росією

Президент України Володимир Зеленський та президент РФ Володимир Путін на зустрічі в Парижі

З відкритих джерел

Розчарування в політиці Києва веде до зростання проросійських настроїв в Україні, вважає білоруський політолог Олексій Дзермант

В Україні спостерігається розчарування в політиці президента Зеленського і зростання опозиційних партій, які дивляться в бік Росії. Це означає, що є шанс на відновлення близьких відносин України з Росією, сказав Олексій Дзермант в інтерв’ю «ПолітЕксперту».

Не всі проросійські еліти покинули країну і далеко не всі проукраїнські еліти вороже ставляться до Росії. Таких, як Віктор Медведчук, в країні достатньо. Питання тільки в тому, наскільки вони готові до конструктивної взаємодії, зауважив експерт.

При цьому Дзермант визнав, що ситуація буде залежати від безлічі факторів.

«Тенденції є. Інша справа — це вплив Заходу, особливо якщо до влади в США прийде Байден. Вони ж будуть знову посилювати напругу. Так що це справа як мінімум не найближчого майбутнього. Але в довгостроковій перспективі такі шанси є, і сили політичні є, які цим зможуть зайнятися. Не все там втрачено, просто потрібно чекати, активно взаємодіяти, поки нічого не вирішено до кінця», — зазначив він.

Республіка Білорусь, на думку політолога, теж буде «стратегічно все тісніше зближуватися з Росією».

Источник

Залишити коментар