Україна

Після анексії з Криму виїхали 45 тисяч осіб

Після анексії з Криму виїхали 45 тисяч осіб

Фото: news.24tv.ua Ситуацію на півострові Кислиця назвав «похмурою»

Також, за словами постійного представника України при ООН, в Криму утримують близько 100 українських громадян, РФ залякує кримських татар і знищила ПЦУ.

З початку анексії Криму Російською Федерацією в 2014 році з півострова виїхали 45 тисяч громадян. При цьому держава-окупант переміщує туди власне населення всупереч Женевським конвенціям і протоколам. Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця під час виступу в Третьому комітеті ГА ООН, повідомляється на сторінці Постійного представництва України при ООН у Facebook.

«Росія продовжує залякувати кримськотатарських мусульман і майже остаточно знищила Православну Церкву України на півострові. Все це є лише частиною похмурої картини, що колись було гостинним українським півостровом», — додав Кислиця.

Він також заявив, що близько 100 громадян України незаконно утримуються у в’язницях за політичними звинуваченнями.

Нагадаємо, що ООН підтримала нову резолюцію з прав людини в Криму. Схвалення проекту — важливий внесок в продовження міжнародного тиску на Російську Федерацію, пояснили в МЗС.

Раніше Росія поскаржилася в ООН на Україну через Крим — через ситуацію із забезпеченням прісною водою жителів півострова.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар